👤

Samochód ruszył z miejsca i w czasie 8
sekund osiągnął prędkość 16 m. Oblicz
przyspieszenie z jakim się poruszał.
m/s2


Odpowiedź :

Odpowiedź:

t=8s

v=16m/s

a=v/t=16/8=2 m/s^2

Go Studier: Inne Pytanie