Odpowiedź :
Odpowiedź:
8,50zl:2,5kg=3,40zl
1kg=3,40zl
0,5kg=1,70zl bo 3,40:0,5=1,70
2,5kg =8,50zl
1,5kg=3,40+1,70=5,10zl
5,10zl+8,50=13,60zl
Odp.Za 4kg zapłacono 13,60zl.
Odpowiedź:
8,50zl:2,5kg=3,40zl
1kg=3,40zl
0,5kg=1,70zl bo 3,40:0,5=1,70
2,5kg =8,50zl
1,5kg=3,40+1,70=5,10zl
5,10zl+8,50=13,60zl
Odp.Za 4kg zapłacono 13,60zl.