👤

3 р.
1. Chleb pszenny kosztuje x zł, a chleb żytni jest od niego o 1 zł droższy.
Zapisz ceny zestawów produktów za pomocą wyrażeń algebraicznych.
cena trzech chlebów
pszennych
cena chleba
żytniego
łączna cena chleba
pszennego i żytniego​