👤

Piotr za dwa batony i trzy czekolady zapłacił 22,5 zł Janek za 5 batonów i jedną czekoladę zapłacił 20, 5 zł Ile kosztuje baton a ile czekolada Ułóż i rozwiąż odpowiedni układ równań
Daje najj


Odpowiedź :

obliczenia w załączniku

odpowiedz: baton kosztuje 3 zł a czekolada 5 zł

Zobacz obrazek Olagodlewska1993