Odpowiedź :
Odpowiedź:
v=100km/h = 100000m/3600s = 250/9 m/s
t = 6s
-----------------------------------------------------------------
s ?
s = v*t = 250/9 m/s * 6s = (250*6)/9 m = 500/3 m ≈ 166,67 m
Odp. s = 166,67 m
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
v=100km/h = 100000m/3600s = 250/9 m/s
t = 6s
-----------------------------------------------------------------
s ?
s = v*t = 250/9 m/s * 6s = (250*6)/9 m = 500/3 m ≈ 166,67 m
Odp. s = 166,67 m
Wyjaśnienie: