Proszę o rozwiązanie zadania 1 i 2

a) 136 000 [tex]m^{2}[/tex]
b)
a=30cm
b=40cm
[tex]c_{1}[/tex]=5 dm=50cm
c=[tex]\frac{2}{3} c_{1}[/tex]=33[tex]\frac{1}{3}[/tex]
v=13 200[tex]cm^{3}[/tex]=13,2 l