Pomoże mi ktoś? Daję 30 punktów za rozwiązania

Odpowiedź:
Pomarańcze - 2,61 zł
Banany - 4 zł
Gruszki - 2,98 zł
Powinno być dobrze, ale nie jestem super pewna
Odpowiedź:
Pomarańcze:
4,33zł : 10 = 0,43
0,43 x 6 = 2,58zł
Banany:
3,20 : 10 = 0,32
0,32 x 10, 25 = 3,28zł
Gruszki:
7,45zł : 10 = 0.74
0.74 x 4 = 2,96zł
2,58zł + 3,28zł + 2,96zł = 8.82zł
Odp: Pani Ania zapłaciła 8,82zł