👤

Pomoże mi ktoś? Daję 30 punktów za rozwiązania

Pomoże Mi Ktoś Daję 30 Punktów Za Rozwiązania class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Pomarańcze - 2,61 zł

Banany - 4 zł

Gruszki - 2,98 zł

Powinno być dobrze, ale nie jestem super pewna

Odpowiedź:

Pomarańcze:

4,33zł : 10 = 0,43

0,43 x 6 = 2,58zł

Banany:

3,20 : 10 = 0,32

0,32 x 10, 25 = 3,28zł

Gruszki:

7,45zł : 10 = 0.74

0.74 x 4 = 2,96zł

2,58zł + 3,28zł + 2,96zł = 8.82zł

Odp: Pani Ania zapłaciła 8,82zł