👤

Ula kupiła dwa rodzaje cukierków i zapłaciła 48 zł.
lle złotych zapłaciła za każdy rodzaj cukierków, jeżeli wartość tańszych cukierków stanowi
60% wartości cukierków droższych? Zapisz obliczenia.​