(zdjęcie) Jak to zrobić? Daje naj na odpowiedź i wyjaśnienie

Odpowiedź:
v=20m/s
V=s/t
s=150m+350m=500m
t=S/V
t=500m /20m/s=25s,czyli odpowiedź C.
Szczegółowe wyjaśnienie: