Odpowiedź :
Hejka!!
S- droga = v*t, gdzie v to prędkość i równa jest 40km/h, a t to czas i równy jest on 2 godziny.
S = v*t=2*40 = 80km
Jadąc na motorynce z prędkością 40km/h przez 2 godziny przebędziemy drogę 80 km
Pozdrawiam. miłego dnia :)
Hejka!!
S- droga = v*t, gdzie v to prędkość i równa jest 40km/h, a t to czas i równy jest on 2 godziny.
S = v*t=2*40 = 80km
Jadąc na motorynce z prędkością 40km/h przez 2 godziny przebędziemy drogę 80 km
Pozdrawiam. miłego dnia :)