Ala520107owdfr8go Ala520107owdfr8go Matematyka Rozwiązane 4 Za pewną kwotę pieniędzy można kupić 14 zeszytów po 1,50 zł za jeden zeszyt. Ile zeszytów o 40% droższych można kupić za tę samą kwotę pieniędzy? Zapisz obliczenia.