Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
[tex]P=2*40W=80W[/tex]
[tex]t=6h[/tex]
[tex]1kWh=50groszy=0,5zl[/tex]
[tex]szukane:W=E, k\to koszt[/tex]
[tex]P=\frac{W}{t}/*t[/tex]
[tex]W=P*t[/tex]
[tex]W=80W*6h=480Wh=0,48kWh[/tex]
[tex]k=0,48kWh*0,5zl=0,24zl[/tex]