Odpowiedź :
Odpowiedź:
Bardzo proste zadanie . Wystarczy robić wszystko według schematu , tylko trzeba podkładać te liczby które musimy zamienić.
70 m / s = 70 × 3600/ 1000 = 25 , 2
70 m/ s w km/h to 25,2 km/h
Odpowiedź:
Bardzo proste zadanie . Wystarczy robić wszystko według schematu , tylko trzeba podkładać te liczby które musimy zamienić.
70 m / s = 70 × 3600/ 1000 = 25 , 2
70 m/ s w km/h to 25,2 km/h