Lol12289ovx3xkgo Lol12289ovx3xkgo Matematyka Rozwiązane za 12 dag szynki zosia zapłaciła 4,32 zł.ile kosztuje 1 kilogram szynki proszę o szybką odpowiedz daje najjj