Barti2007bmgo Barti2007bmgo Matematyka Rozwiązane Zad.2 Za 5 pączków i 2 bułki zapłacono 12 złotych. Pączek jest o 1złdroższy od bułki. Jaka jest cena bułkia jaka pączka?