Kris6321go Kris6321go Matematyka Rozwiązane Za dwa litry mleka i 3kg cukru zapłacę 14zł, a za 4kg cukru i 3 litry mleka zapłacę 19 zł i 50 groszy. Ile kosztuje 1 litr mleka a ile 1kg cukru?