👤

Poproszę o odpowiedź z rozwiązaniem.
Dzięki


Poproszę O Odpowiedź Z Rozwiązaniem Dzięki class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

v=6 t=8 a=v/t = 6/8= 0,75m/s^2 odp. B

Go Studier: Inne Pytanie