Gutek122009go Gutek122009go Matematyka Rozwiązane Oceń prawdziwość zdań.Kilogram truskawek kosztuje 5 zł, a kilogram pomarańczy- 4 zł. Za x kilogramów truskawek i y kilogramów pomarańczy zapłacimy 9(x+y)zł.Proszę na teraz szybko