👤

Kamień spada w przepaść. Po 4s uderza w jej dno Jaka jest głębokość przepaści

Odpowiedź :

Odpowiedź:

H=80m

Wyjaśnienie:

Zakładając, że g=10m/s^2

H=1/2gt^2

H=1/2*10*4^2=80

H=80m

Go Studier: Inne Pytanie