Odpowiedź :
Odpowiedź:
głębokość to 1 km 500 m mam nadzieje ze pomoglem
Wyjaśnienie:
Odpowiedź:
2.9 km
Wyjaśnienie:
t=2s - po takim czasie jest na dnie jeziora
V = 1450 m/s
[tex]v = \frac{s}{t} \\ s = v \times t \\ s = 1450 \frac{m}{s} \times 2s = 2900m = 2.9km[/tex]