👤

Karol chce wsunąć nowy dywan pod szafkę, musi więc ją unieść na wysokość przynajmniej 4 cm, działając przy tym siłą 600 N. Praca, jaką musi wykonać Karol, jest równa co najmniej:

Odpowiedź :

F=600N

s=5cm=0,05m

W=F*s

W=600N*0,05m

W=30J

źródła: brainly

Go Studier: Inne Pytanie