Pietrasfilip1506go Pietrasfilip1506go Matematyka Rozwiązane Zad 2Ela miała 35 zl , kupila piórnik za 14.45 zl a potem zjadla lody waniliowe. Zostało jej 18 zł i 15groszy .Ile kosztowały lody?