Odpowiedź :
Szczegółowe wyjaśnienie:
dane: szukane:
t=20 min= 1200s v=?
s=30km= 30000m
rozwiązanie:
v= s/t
v= 30000m/1200s= 25 m/s= 90km/h
Szczegółowe wyjaśnienie:
dane: szukane:
t=20 min= 1200s v=?
s=30km= 30000m
rozwiązanie:
v= s/t
v= 30000m/1200s= 25 m/s= 90km/h