Odpowiedź :
Odpowiedź:
138:6=23(cena za kg)
5*23=115
136+115=251zl
Odp. Zapłacono 251zl.
Odpowiedź:
138:6=23
więc
23*5=115
Odp.:za pięć kilogramów tego samego sera zapłacono w sumie 115zł
Odpowiedź:
138:6=23(cena za kg)
5*23=115
136+115=251zl
Odp. Zapłacono 251zl.
Odpowiedź:
138:6=23
więc
23*5=115
Odp.:za pięć kilogramów tego samego sera zapłacono w sumie 115zł