Odpowiedź :
Odpowiedź:
19,50 za kg ==> 1,95zł za 100g
800g = 1,95 * 8
800g = 15,6zł
20 - 15,6 = 4,4zł
Odp: Zostało jej 4,4zł ==> 4zł 40 groszy
Odpowiedź:
19,50 za kg ==> 1,95zł za 100g
800g = 1,95 * 8
800g = 15,6zł
20 - 15,6 = 4,4zł
Odp: Zostało jej 4,4zł ==> 4zł 40 groszy