Odpowiedź :
Odpowiedź:
1. 18m
2. 16s
3.
vśr = s/t
vśr = 18m/16s
vśr = 1,125 m/s
4.Pomiary?
Droga = 18m
Czas = 16s
Prędkość = 1,125 m/s
Odpowiedź:
1. 18m
2. 16s
3.
vśr = s/t
vśr = 18m/16s
vśr = 1,125 m/s
4.Pomiary?
Droga = 18m
Czas = 16s
Prędkość = 1,125 m/s