👤

Maciek kupił 25 dag chałwy w cenie 38,40 zł za kilogram i 3 czekolady po 5,25 zł każda. Ile
zapłacił za te słodycze


Odpowiedź :

Odpowiedź:

3*5,25=15,75[zł]     38,40/4=9,60[zł]    15,75+9,60=25,35[zł]

Odp.: Za te słodycze zapłacił 25,35zł.

Szczegółowe wyjaśnienie:

Go Studier: Inne Pytanie