Marcelinafechnp2v7uygo Marcelinafechnp2v7uygo Matematyka Rozwiązane W sklepie "Owocek" kilogram jabłek kosztuje 5 zł, a kilogram ananasów 7 zł. O ile procent ananasy są droższe od jabłek?