👤

Hejka kto pomoże? Motorowka zwiększyła swoja predkość z 1 m/s do 5 m/s w czasie 8 s. Oblicz przyspieszenie
motorówki​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

a=8s5m/s−1m/s=0,5m/s2v=v0+att=av−v0=0,5m/s211m/s−5m/s=12s

Go Studier: Inne Pytanie