na końcu h i proszę o nie sam wynik tylko jak do tego doszliscie daje naj

a) łączny czas ruch 3 godz ( z wykresu )
b)
1 v=∆x/∆/t v=4km/1h=4km/h
2 v=∆x/∆t v=6km/3/4h=8km/h
3 v=∆x/∆t v=10km/1/2h=20km/h
c)
Vś=s/t v=20km/3h=6 2/3 km/h
daj naj daj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj najdaj naj pls plsplsplsplsplsplsplsplsplspls