Odpowiedź :
Odpowiedź:
mSO2 = 32u+32u=64u
mS : mO = 32 : 32
mS : mO = 1 : 1
%S = (32/64)*100% = 50%
%O = (32/64)*100% = 50%
Wyjaśnienie:
Moge naj?
Odpowiedź:
mSO2 = 32u+32u=64u
mS : mO = 32 : 32
mS : mO = 1 : 1
%S = (32/64)*100% = 50%
%O = (32/64)*100% = 50%
Wyjaśnienie:
Moge naj?