Odpowiedź :
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
delta v=72km/h-18km/h =54km/h=54000m /3600s =15m/s
t=30s
Oblicz a
a=delta v /t
a=15m/s /30s
a=0,5 m/s²
Opóźnienie było równe 0,5m/s²
Odpowiedź:
Wyjaśnienie:
delta v=72km/h-18km/h =54km/h=54000m /3600s =15m/s
t=30s
Oblicz a
a=delta v /t
a=15m/s /30s
a=0,5 m/s²
Opóźnienie było równe 0,5m/s²