👤

Zad.5
Weronika kupita krem, dezodorant, szampon i grzebień. Dezodorant było 4 zł drozszy od kremu,
szampon o 1 zł tanszy niz krem, a grzebien kosztował 4 zł. Za te zakupy Weronika zapłaciła 37 zł.
Oblicz cenę kremu.


Zad.6
Kefir i batonik kosztują razem 15 zł, przy czym batonik jest o 3 zł droższy od kefiru. Ile kosztuje kefir?

proszę szybko ​