👤

rozwiąż zadanie za pomocą równania szklanka soku i porcja naleśników kosztują razem 16 zł przy czym naleśniki są o 4 zł droższe .ile kosztuje szklanka soku ?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

sok kosztował 3, 20 zł.........

Go Studier: Inne Pytanie