Dom ma kształt równoległoboku o wymiarach podanych na rysunku.Oblicz powierzchnie tego domu.

Odpowiedź:
P= a*h
a=20m +3m= 23m
h= 8m
P= 23m*8m=184m^2
chyba o to chodziło
Szczegółowe wyjaśnienie: