👤

Jeden pączek kosztuje 1,84 zł. Przy zakupie czterech pączków, piąty można otrzymać
Zadanie 4
za pół ceny. Antek kupił pięć pączków.
a) Ile zapłacił?
b) lle otrzymał reszty z banknotu 20-złotowego?
pliss daj ktoś ​