Odpowiedź :
Odpowiedź:
a=prędkość końcowa - prędkość początkowa : t
13m/s-5m/s = 8m/s = 2m/s2
4s 4s
Wyjaśnienie:
2m/s2 oznacza dwa metry na sekundę kwadrat
Odpowiedź:
a=prędkość końcowa - prędkość początkowa : t
13m/s-5m/s = 8m/s = 2m/s2
4s 4s
Wyjaśnienie:
2m/s2 oznacza dwa metry na sekundę kwadrat