Odpowiedź :
Odpowiedź:
samochód porusza sie ruchem jednostajnie przyspieszonym
[tex]V=v_{0} +at[/tex]
przyjmujemy ze [tex]v_0=0[/tex]
[tex]V=4\frac{m}{s^2} *5s=20m/s[/tex]
Wyjaśnienie:
wykres w załączniku

Odpowiedź:
samochód porusza sie ruchem jednostajnie przyspieszonym
[tex]V=v_{0} +at[/tex]
przyjmujemy ze [tex]v_0=0[/tex]
[tex]V=4\frac{m}{s^2} *5s=20m/s[/tex]
Wyjaśnienie:
wykres w załączniku