👤

Zadanie 1
• Oblicz wartość i koszt energii zużytej przez zasilacz do laptopa DELL 90W

w czasie zajęć lekcyjnych w szkole od 800 do 1330, jeżeli cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 0,56 zł.

zadanie 2

• Oblicz wartość i koszt energii zużytej przez żarówkę tradycyjną o mocy 100 W w czasie 24 godzin, jeżeli cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 0,56 zł.
PROSZE O NIE PISANIE GŁUPICH RZECZY
(dzieki za pomoc)


Odpowiedź :