Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]a = \frac{v}{t } \\ v = t\times a \\ v = 10s \times 3 \frac{m}{ {s}^{2} } = 30 \frac{m}{s} [/tex]
Jego szybkość wzrosła do 30m/s
Odpowiedź:
[tex]a = \frac{v}{t } \\ v = t\times a \\ v = 10s \times 3 \frac{m}{ {s}^{2} } = 30 \frac{m}{s} [/tex]
Jego szybkość wzrosła do 30m/s