👤


Z pewnego miejsca rowerzysta wyjechał o godzinie 12.30jechał ze stałą prędkością 22km 120 minut później samochód wyruszył z tego samego miejsca i jechał tą samą
trasą z prędkością 57km Ile wynosiła odległość między rowerzysta, a samochodem o 15.15?

Odp: Odległość pomiędzy rowerzystą a samochodem to
metrou
A los problem z cielo



Odpowiedź :

Odpowiedź:

25.25km

Szczegółowe wyjaśnienie:

2.75*22 = 60.5

0.75*47= 35.25

60.5-35.25=25.25