👤

Kasia kupiła 10 zeszytów które kosztowały 3 zł 20 gr Ile złotych zapłaciła Kasia​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

32 zł

liczę na naj

Szczegółowe wyjaśnienie:

10*3.20=32zł

Cena 1 zeszytu: 3zł 20gr inaczej: 3,2zł

Cena 10 zeszytów: 3,2zł *10= 32zł

Kasia zapłaciła 32 złoty.

Pozdrowionka! ~Wika