👤

Proszę pomocy klasa 6 matematyka zdjęcie w załączniku daje naj ​

Proszę Pomocy Klasa 6 Matematyka Zdjęcie W Załączniku Daje Naj class=

Odpowiedź :

Szczegółowe wyjaśnienie:

1. 18,25•1/5= 3,65zł

odp: 20dag sera kosztuje 3,65zł.

2. V=s/t. t=s/V. t=120/60=2h

odp: pociąg przejechał 120km w 2godziny.