👤

Do szkoły zakupiono 28 ławek i 56 krzeseł. Jedno krzesło kosztowało 104 zł a jedna ławka była o 76 zł droższa od krzesła. Ile zapłacono za te zakupy? to na teraz <3

Odpowiedź :

Odpowiedź:

10 864zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

104*56= 5 824zł

104+76=180

180  * 28= 5 040

5824zł+5040zł=10 864

Mam nadzieje ze pomogłem :D

Hej!

Oto Twoja odpowiedź:

5824 zł + 5040 zł = 10864

Odpowiedź: Za te zakupy zapłacono 10864 zł.

Pozdrawiam™

Zobacz obrazek Lombard11
Zobacz obrazek Lombard11