👤

Zad.6 Kasia kupiła 0,25 kg żółtego sera po 29.00zł za 1kg, 55 dag pomidorów po 12,20 zł za 1 kg
oraz 375 g cebuli
po 4 zł za 1 kg. Ile kilogramów wałą sy sumie wymienione produkty?
lle Kasia zapłaciła za zakupy?​