👤

pomocy kl 6
dam naj
pomocyyy!
na teraz​


Pomocy Kl 6 Dam Najpomocyyyna Teraz class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

obliczmy najpierw, ile kosztuje 1 kg pomaranczy

16,80zl : 4kg = 4,20zl/kg

zatem 10 kg kosztuje

4,20zl * 10 = 42,00zl

Za 10 kg pomaranczy nalezy zaplacic 42 zl.

Szczegółowe wyjaśnienie: