Prosze o rozpisane zadanie 9 proszę na teraz!

Odpowiedź:
480-220=260zł
260:2=130zł
SPRAWDZENIE:
130+130=260
ODPOWIEDŹ
Jeden czajnik kosztował 130 zł.