Odpowiedź :
Odpowiedź:
17,50zł : 7 = 2,50 z ---- tyle kosztuje 1 zeszyt
2,50 zł * 4 = 10 zł ----- tyle trzeba zapłacić za cztery zeszyty
Odpowiedź:
7 zeszytów-17,50zł
17,50:7=2,5
2,5-jeden zeszyt
2,5*4=10
10- cztery zeszyty
odp.za 4 zeszyty trzeba zapłacić 10zł
chyba dobrze, jak źle to przepraszam;)