Odpowiedź :
a=6m
b=5m
h - wysokość
[tex]P=\frac{(a+b)h}{2}\\\\\frac{(6+5)h}{2}=22\\\\\frac{11h}{2}=22\ \ \ |\cdot2\\\\11h=44\ \ \ |:11\\\\h=4m[/tex]
a=6m
b=5m
h - wysokość
[tex]P=\frac{(a+b)h}{2}\\\\\frac{(6+5)h}{2}=22\\\\\frac{11h}{2}=22\ \ \ |\cdot2\\\\11h=44\ \ \ |:11\\\\h=4m[/tex]