👤

10 cm wstążki kosztuje 1,20 zł a za 1 m tej wstążki zapłacimy -

10 dag szynki kosztuje 6,5zł zatem za 1 kg zapłacimy-

1t węgla kosztuje 1280zł zatem za 1kg tego węgla zapłacimy-

25 dag malin kosztuje 6,5zł zatem za 1kg zapłacimy-

10 g kawy kosztuje 0,9zł zatem za 1 kg tej kawy zapłacimy-


Odpowiedź :

Odpowiedź:

10cm-1.20zl

10cm*10=100cm

1.20zl*10=12zl

Za metr tej wsazki zapłacimy 12zl